Nealko nápoje z naší nabídky

ZON

Kvalitní nápoje se vyrábí již téměř 130 let. V této tradici chce tato firma i nadále pokračovat.

zon2
Základem dobrého nápoje je voda, z níž je nápoj vyráběn
Celý sortiment vyrábíme z vody vhodné pro přípravu kojenecké stravy z podzemních pramenů a nápojů, jejíž složení se nemění již po 60 let, kdy ji sledujeme (průměrný roční obsah dusičnanů této vody je 7 mg/l, norma pro pitnou vodu je max. 50 mg/l, norma pro kojeneckou vodu max. 15 mg/l. Tato voda neobsahuje nadbytek solí a minerálů, proto je možno nápoje z ní vyrobené pít bez omezování jejich množství. www.zon.cz
ZON spol. s r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001:2001 a ISO 14001 zon

KOFOLA

kofola original

Kofola patří už přes čtyři desetiletí k nejznámějším a současně nejoblíbenějším tuzemským nealkoholickým nápojům. Jejím základem je speciální sirup KOFO vyráběný podle originální receptury. Sirup je složený ze 14 látek přírodního charakteru, které dávají tomuto nápoji nezaměnitelnou osvěžující chuť a charakteristické aroma. Na rozdíl od klasických kolových nápojů má Kofola téměř o třetinu nižší obsah cukru a až o polovinu méně kofeinu.
zon

MATTONI

Mattoni magazin

Výjimečná minerální voda z panenské přírody v okolí Karlových Varů s vyváženým obsahem minerálů a ryzí chutí. Obsahuje cenné minerální a stopové prvky, které jsou i podle zprávy Světové zdravotnické organizace (WHO, srpen 2004) nezbytné pro optimální fungování lidského organismu. Ideální přírodní minerální voda pro dodržování denního pitného režimu, a to po celý rok. Oficiální voda Mezinárodní barmanské asociace.

Perlivosti:

Formáty

Pramen:

lokalita Kyselka, zdroje Mattoni uvedené v povolení MZ

mattoni

Nová Mattoni: žádné bublinky, čistá příroda.

Mattoni, lídr na českém trhu s ochucenými minerálními vodami, přichází s novinkou – neperlivou minerálkou s originálními příchutěmi.

Nová řada Mattoni neperlivá ochucená nabízí výjimečné chuťové kombinace, ale žádné bublinky! Tělo přitom zásobí vyváženým obsahem minerálů nevyhnutných pro zdravý pitný režim. Vybrat si můžete dvou zcela originálních příchutí: růžový grepfruit s jahodami a citron s bergamotem. Obě jsou bez konzervantů a chemických přísad, organizmu však dodají antioxidanty, prospěšné pro zdraví i v boji proti stárnutí. To vše v moderním praktickém obalu.